#1 2011-01-23 08:42:52

 Zedereza

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 9
Punktów :   

Regulamin Dropu

1. Jeżeli gracz podczas instancji nie jest na TS, nie ma prawa do greedowania/needowanie czegokolwiek. Poniższe zasady w takiej sytuacji go nie dotyczą.

2. Poniższe zasady obowiązują NIEROZŁĄCZNIE z rozmową na TS. Osoba potrzebująca dany item ma ten fakt zgłosić poprzez TS (ewentualnie czat drużyny) i po tym fakcie może rollować na dany item.

3. Itemy z dropu dostają gracze, którzy aktualnie są w party. Jeżeli każdy członek pt wyrazi zgodę, może dostać przedmiot z lootu osoba "trzecia".

4. Greed itemów hd TYLKO na sell, ld na stat/sell! (hd nie służy dla stat)

5. Możliwość need TYLKO dla itemów na noszenie! Jeżeli potrzebujesz takiego na skill lub stat (jeżeli jest ld) i chcesz dokonac "need" wpierw spytaj Rajd Lidera.

6. Dostałeś już naprawdę wartościowy item? Daj szansę innym Nie jest to obowiązek, ale każdy by chciał coś dostać.

7. Nie uwzględniamy już kolejki itemów. Pozostajemy przy need=noszenie. Ale jeżeli posiadasz już nieukończone przedmioty hd z lootu masz obowiązek zrezygnowania na korzyść osoby która nie posiada żadnego. Po co ma leżeć u ciebie w depo lub na tobie nie zrobiony jeżeli inny tylko czeka ze statami za nim.
Nie blokujmy się w ten sposób w rozwoju!

8. Istnieje możliwość sprzedaży itemu z lootu lub sprzedaży itemu "na gildię". W takich sytuacjach złoto jest rozdzielane po równo na każdego członka drużyny (podczas sprzedaży itemu "na gildię" odlicza się kwotę blind liftera od sumy złota zyskanego za sprzedaż itemu; cena liftera to 1,5kk).

9. Itemy z ostatniego bossa w dl (z czerwonymi statami) nie są na stata! Greed na sell lub need na noszenie, odpowiednio w-g zasad powyżej. Istnieje możliwosć greedu na stat, jeżeli pt wyrazi na to zgodę.

10. Każda kolejna "pomyłka" podczas needu/greedu itemu lub stata kończy się bez uprzedniego podania przyczyny kickiem z party.

11. Nowy członek gildii nie ma prawa do needowania, jak i do greedowania statów oraz itemów z żadnej z instancji przez 2 tyg. od czasu dołączenia do gildii. Gdy wyżej wymienione przedmioty nie są potrzebne nikomu innemu i party wyrazi zgodę na oddanie łupu, nowy gracz może losować drop.

12. Pojęcie "party" w wyżej wymienionych punktach jest zależne od wydropionego itemu. O kolczy decydują wojownicy, o płycie rycerze itd.

13. Po "klęknięciu" nad lootem każdy HD jest omówiony przed podniesieniem. Ma to zapobiec needowaniu przez osoby które powinny odpuścić. Najlepiej, jeżeli będzie wybrana osoba bo tego przed rozpoczęciem instancji.

14. Na instancjach panuje całkowity ZAKAZ używania addonów typu "Lootmatic". Uniknie to niepotrzebnych spięć.

15. W przypadku farmienia instancji typu WA+ na statystyki ustawiany jest podział. Od party odliczane są osoby które otrzymały item ale tylko jezeli na ten item dały opcję "greed/need". I tak "ciągniemy" aż każdy gracz z 6 osób farmiących nie otrzyma jednego przedmiotu. Nie dotyczy przedmiotów HD na które umawiamy się oddzielnie. /// Unikniemy dzięki temu sytuacjij ze jedna osoba wyjdzie z 2x str/def a inna z stam/patt. Greed TYLKO na staty jakie nas interesują. /// Istnieje możliwośc umówienia się na inne zasady przed rozpoczęciem farmienia. w/w zasada jest ogólnie w gildii przyjęta i jeżeli każda z 6 osób się zgadza to na czas farmienia jest zmieniona.

16. W/W regulamin obowiązuje tylko w pt gildyjnym. Jeżeli to jest random stosujcie się do zasad jakie zostaną przyjęte przed instancją. W takich rajdach nie ma również konsekwencji za łamanie w/w zasad (poza nagminnym ninja lootem).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl